North Bohemia Quality Center


Spolupracujeme


MEDPRO.jpg


sebestik.jpg, 1 kB


warehouse.jpg, 1 kB


amos_logo.png, 3,1kB


QP


luzicky_vrch.gif, 9 kB

Sluníčko
TUV, 3 kB


regioinfo.jpg, 4 kB


oddelovac

Další spolupráce


vejvodova.jpg, 5,5kB

oddelovac

Členství


hk.jpg, 4,8kB
OHK Liberecoddelovac

Prosím pomozte

oddelovac


Úřad na dlani na OHK Liberec

Ludvík FILIP: Efektivní řízení kvality

Ludvík FILIP: Efektivní řízení kvality

Kniha popisuje postupy, metody a požadavky mezinárodních standardů pro systémy řízení, pro efektivní rozvoj organizací. Tato kniha je určena široké veřejnosti k použití a využití také na všech stupních řízení organizací. Ať, již pro kvalitní řízení, tak i pro použití metod, které umožňují zvyšovat efektivitu vybudovaného systému. Jednoduše řešeno. Metody nám pomohou pomocí zlepšování snižovat nákladovost. Protože peníze jsou to, oč nám tu běží. Téměř identická kniha je připraveno v návrhu jako skripta pro studenty na vysokých školách v předmětech, které se zabývají řízením kvality nebo řízením podniku.

K napsání publikace mne přivedli čtenáři první knihy „(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality“, kterou jsme napsali a vydali v elektronické podobě s kamarádem. Ta popisuje, jak systémy a metody v organizacích nefungují. A někteří čtenáři mne kontaktovali, zda bych také nemohl napsat knihu o tom, jak to v systémech řízení funguje, jak správně dané metody a postupy požít. Kniha tak navazuje na naši první knihu „(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality“, ale je také reakcí na některé již vydané publikace od renomovaných autorů, kteří v teoretické úrovni, mnohdy i velmi špatně, dané metody popisují. Při vedení nebo připomínkování bakalářských a diplomových prací se s těmito citacemi potkávám velmi často. A mnohdy také v organizacích, kde mi účastníci školení sděluji, že to a ono napsal a tvrdí ten či onen autor. Teoreticky vše vypadá jinak než v praxi stovek organizací, které jsem měl možnost navštívit, nebo s nimi spolupracovat.

Objednávka tištěné verze knihy.

ISBN 978-80-907-5305-1 tištěná verze
ISBN 978-80-907-5306-8 ePub
ISBN 978-80-907-5307-5 Mobi
ISBN 978-80-907-5308-2 PDF
 
Uryvek z knihy na stránce Google books
 
Pokud by někdo z Vás měl zájem knihu přeložit do jakéhokoli cizího jazyka a nabídnout na tamním trhu, kontaktujte mne. Určitě najdeme společnou řeč.
 

Zpět na přehled publikací


Dnes je 26. 09. 2023, svátek má Andrea, zítra Jonáš. Návštěv: 13069
Zpracoval a veškerá péče - Michal Ševčík